Integracja z Allegro

Proste i przejrzyste administrowanie nawet dużym sklepem internetowym? Integracja z Allegro składająca się z zaledwie kilku kliknięć? Tak, to możliwe z oprogramowaniem Sellonline. Platforma, która umożliwia proste zarządzanie sklepem online, zasobami magazynowymi, zamówieniami oraz klientami. Dostęp do rozbudowanych i przejrzystych statystyk, monitoring zasobów magazynu, alerty dotyczące zamówień i wiele więcej. Tak w największym skrócie przedstawia się oprogramowanie sklepów internetowych Sellonline.

Dla kogo stworzyliśmy platformę? Dla każdego, kto sprzedaje za pomocą Internetu. Nie ważne, czy to przedsiębiorca, który zarządza prywatnym sklepem online, czy też osoba prywatna, która tylko dorywczo zajmuje się wystawieniem aukcji internetowych. Sprzedaż internetowa jest dla każdego – tak, jak platforma Sellonline. Oprogramowanie idealnie sprawdzi się dla dużych jak i małych sklepów internetowych. Dzięki platformie w prosty sposób możemy monitorować stany magazynowe i podejmować newralgiczne decyzje dotyczące prowadzenia sprzedaży internetowej. Wisienką na torcie są przejrzyste statystyki sprzedaży, które pomogą podejmować decyzje i maksymalizować zyski ze sprzedaży.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości platformy – Sellonline działa w wersji BETA. Dzięki testom możemy w sposób praktyczny sprawdzić działanie platformy na istniejących sklepach. Pierwsze statystyki potwierdziły – Sellonline to wygoda i pomoc dla wszystkich, którzy angażują się w sprzedaż internetową. Lepsza administracja i potęgowanie zysków – to właśnie Sellonline!